Máte už svoju obľúbenú predajňu s notebookmi, počítačmi a príslušenstvom, na ktorú sa vždy viete obrátiť? A čo repasované (obnovené) notebooky a počítače? Ako by ste reagovali, keby vám predajca pri kúpe povedal, že notebook alebo počítač je repasovaný? Väčšina ľudí si myslí, že repasované výrobky nie sú dobré a nedosahujú ani požadované výkonové požiadavky. Je tu možnosť nákupu repasovanej výpočtovej techniky v rôznych eshopoch. Čo ale ak patríte medzi tých, ktorí nemajú dôveru v repasovanú výpočtovú techniku? Pozrite si rozhovor s p. Baranovičom, ktorý je presvedčený o tom, že ľudia niekedy pri kúpe novej výpočtovej techniky zbytočne míňajú peniaze navyše:

P. Baranovič opisuje, že repasované počítače sú výhodnou voľbou aj pre školy, keďže je riaditeľom Cirkevnej základnej školy Narnia. P. Baranovič a ďalší učitelia na repasovaných notebookoch, konkrétne z rady ThinkPad, oceňujú to, že im výkon notebookov úplne postačuje a navyše že tieto notebooky sú mechanicky veľmi odolné a tak odolávajú aj hrubému zaobchádzaniu žiakov. Škola pri nákupe repasovanej výpočtovej techniky dokázala ušetriť značné finančné prostriedky. Často sa stáva, že školy nakúpia lacné nové notebooky, ktoré sú v plastovom prevedení, ale dlho nevydržia. Niektoré školy už vedia ako výhodne investovať a nemíňať zbytočne veľa peňazí, keď môžu mať za výhodné ceny presne to, čo potrebujú – výkonné a odolné notebooky a počítače.

Ani p. Baranovič spočiatku nemal úplnú dôveru v repasovanú výpočtovú techniku. Táto nedôvera úplne zmizla, keď sme mu ukázali, čo všetko repasované notebooky Lenovo ThinkPad T410 znesú. Na ThinkPad T410 sme sa postavili, hodili sme ho o zem a to všetko v zapnutom stave. Notebooku sa nič nestalo a dodnes na ňom pracujeme. Aby ste mali aj Vy predstavu, čomu všetkému model T410 odolá, pozrite si toto video od PC Revue:

Na internete môžete získať veľmi veľa informácií o repasovanej výpočtovej technike. Niektorých ľudí ani dostatok informácií z internetu nepresvedčí. Niektorí ľudia na internete popisujú, že sú s repasmi spokojní, iní nespokojní. Záleží naozaj na tom, čo potrebujete. Ak chcete napríklad ďalší notebook do domácností, či na firemné účely, nemusíte míňať zbytočne veľa na nový kus.

Týmto vás chceme vyzvať: príďte si repasované notebooky a počítače vyskúšať do našej kamennej predajne GIGACOMPUTER, na adrese Horná 18 v Banskej Bystrici. Ak pochádzate z ďaleka a naša kamenná predajňa sa vám zdá byť „od ruky“ a plánujete si repasovanú (obnovenú) výpočtovú techniku zakúpiť, ušetríte určite aj na cestovnom, keďže u nás nájdete až tretinové ceny z pôvodných cien na výpočtovú techniku.

Požiadali sme nášho kolegu zo skladu, aby doniesol náhodný model Lenovo ThinkPad T410, aby sme pre vás mohli vyhotoviť niekoľko fotografií. Pozrite sa na tieto fotografie a nájdite nejaké známky používania. Oveľa viac sa však presvedčíte priamo u nás na predajni. Budeme sa na vás veľmi tešiť.

PS: Ak vás daný model Lenovo ThinkPad T410 zaujal, môžete si ho vopred rezervovať na čísle 048/399 60 30.

zdroj: www.gigacomputer.sk

PLAN - PRICE

Description

Description

234,90 € s DPH 

Lenovo ThinkPad T410

Intel Core i5 520M 2,4 Ghz

4096 MB DDR3

250 GB HDD

Windows 7 Pro v cene

174,90 € s DPH 

Lenovo ThinkPad X200

Intel Core2Duo P8600 2.4 GHz

4096 MB DDR3

160 GB HDD

Windows 7 v cene

Pridaj komentár k tomuto článku